Zagłębie: Fonfara - Broniek, Fijałkowski, Górecki (70, Michalak), Janiszewski, Kostko, Krut (46, Sabiniarz), Mlostek, Prusinowski (60, Smoczyk W.), Śmieszek (34, Rałek), Wojciechowski

Zieloni: Brudniak, Andruszko (64, Smoleń), Czemerzyński, Gzara, Hądzlik (83, Dziurdzia), Łukojć (69, Weber), Nowowiejski, Olszówka, Powrózek (80, Szychowski), Satyła, Szafraniec

Bramki dla Zagłębia: Fijałkowski x2 (56, 90+3)

Bramki dla Zielonych: Nowowiejski (35), Olszówka (48), Hądzlik (60)

Beniaminek z Mokrzeszowa od początku sezonu zadziwia swoją dobrą grą. Zespół ten dopiero dołączył do ligi po wycofaniu się Unii Jaroszów przed sezonem. Wcześniej działacze Zielonych mocno próbowali w ramach pandemicznych przetasowań wejść do A-klasy, ale w przypadku naszej ligi regulamin tak był skonstruowany, że nie było takiej możliwości. Widać wymodlili w kościele przy swoim stadionie grę w tegorocznych rozgrywkach. I w dodatku ich udział w A-klasie jest poparty jakością. Tak właśnie powinni wyglądać beniaminkowie - dobra, odważna gra bez respektu dla klubów zasiedziałych w lidze. Przyszło się nam zmierzyć z zespołem "na fali", w dodatku po mocnych opadach deszczu nasze boisko było mocno nasiąknięte wodą, o błocku pod bramkami nie wspominając. Zawodnikom nie było łatwo. Pierwsza połowa potwierdziła, że Zieloni zasłużenie są wyżej id nas w tabeli. Drugą otworzyli dla siebie idealnie i już 48 minucie prowadzili 2:0. Jakubowi Fijałkowskiemu udaje się zdobyć kontaktowego gola w 56 minucie. Ale co z tego skoro już po 4 minutach Filip Fonfara znowu wyciąga piłkę z siatki. Wydawało się, że jest po meczu... Końcówka jednak okazała się bardzo emocjonująca. Nasz zespół zmobilizował się i był bliski sukcesu. Już w doliczonym czasie Jakub Fijłąkowski wykorzystał błąd bramkarza i strzela po raz kolejny kontaktowego gola. A po chwili mamy idealną sytuację, żeby wyrównać... Gwizdek sędziego przyznaje zasłużone 3 punkty Zielonym.