Zagłębie: Fonfara - Michalak (55, Smoczyk W.), Broniek, Górecki (78, Krut), Janiszewski (54, Rałek), Kostko, Mlostek, Obrycki (60, Borcoń), Pawelek (80, Gileta), Sabiniarz, Wojciechowski

Unia: Krynicki - Zalewski, Dąbrowski, Dłużniewski, Kępiński (75, Lech), Laskowski, Pański, Radzikowski, Rajca (50, Sawicki), Wojcechowski, Wyszyński

Bramki dla Zagłębia: Pawełek (23, 52), Borcoń (73)

Bramki dla Unii: Wyszyński (17). Pański (70)

W poprzednim sezonie w meczu z Unią Zagłębie miało dużą przewagę i... przegrało. Unia jest nieobliczalnym zespołem. Potrafi przegrywać, ale też i sprawia duże niespodzianki - w poprzednim sezonie wygrali z Górnikiem na Nowym Mieście. Po porażkach z duetem Zielonych gospodarze odczuwali głód wygranej i oczywiście potrzebę zdobycia punktów. Początek meczu wizualnie dla Zagłębia, ale to Unia jako pierwsza strzeliła bramkę. Na szczęście  szybko wyrównał Szymon Pawełek. Do przerwy remis. Po przerwie Szymon Pawełek podwyższa na 2:1. Ale jak wiadomo jedna bramka to żadna przewaga. I niestety zostaje roztrwoniona w 70 minucie. Znowu remis. Na szczęście w drużynie Zagłębia również występuje rutyniarz - Jarosław Borcoń. I najstarszy w ekipie Thoreza zawodnik zdobywa bramkę na wagę 3 punktów !!